smutne misie

smutne misie

czwartek, 24 listopada 2011

Pchełka szuka spokojnego domu:)Pchełka została zabrana przez Natalię z wrocławskiego schroniska do Domu Tymczasowego na początku listopada.
To maleńka suczka, która dużo musiała przejść w swoim życiu. Widać to na pierwszy rzut oka, ale potwierdziła to behawiorystka z fundacji Dwa plus Cztery - Pchełka jest psem maltretowanym przez człowieka.
Jest bardzo delikatna, boi się gwałtownych ruchów, ale lgnie do ludzi. Nadal ma do nich zaufanie, mimo krzywdy jaka ją z ich strony s...potkała.
Będzie idealnym pieskiem dla ludzi cierpliwych, spokojnych, którzy zapewnią jej dużo ciepła i czasu.
Marzy nam się dla niej dziarski rencista lub emeryt, który może poświęcić jej dużo czasu. Na pewno nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Nie dlatego, że ich nie toleruje (ona kocha wszystkich), ale dlatego, ze dzieci bywają niedelikatne. Pewnie w takim domu nie zaznałaby spokoju.

Od niedzieli przez tydzień Pchełka gości u mnie.
Jest przekochana, spokojna i wesoła. Chętnie zostaje w domu z moimi suczkami, gdy idę do pracy. Niestety, gdy zostaje sama bez psów piszczy i szczeka pod drzwiami. Tutaj jeszcze nowy dom musi byc przygotowany na trochę pracy. Pchełka nauczyła się u mnie chodzenia na smyczy. Po schodach jeszcze trochę się boi schodzić (chociaż bez smyczy nie ma tego problemu), ale od jutra zaczynamy naukę
Pchełka nie niszczy niczego w domu, załatwia się na dworze.

W SKRÓCIE:
WIEK: 2-3 lata
WIELKOŚĆ: ok 6 kg
STERYLIZACJA: na razie brak
STOSUNEK DO PSÓW: zgadza się z psiakami, nie zwraca na nich uwagi; jeśli moja frania ja podszczypuje, pchełka ja odgania i straszy, ale nie atakuje na serio
STOSUNEK DO KOTÓW: jw
UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI: ładnie załatwia się na dworze
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: natalia.grosiak@wp.pl lub korbaczynska@wp.pl

Pchełka podobna jest do rasy Shiba Inu:)

Więcej info i zdjęć na www.domtymczasowy.blogspot.com


Brak komentarzy: