smutne misie

smutne misie

piątek, 10 października 2008

Muszka znalazła dom!!!:)

ŚLICZNA SUCZKA SZUKA DOMU!!!!!
Oto krótka historia znalezienia Muszki:

"Witajcie,w niedzielę gralismy koncert w Białymstoku.Koło hotelu, w ktorym spaliśmy ktoś wyrzucił sunię z samochodu.Pies leżał kolo drogi dwa dni. Przemyciliśmy go do pokoju w hotelu i następnego dniapostanowiliśmy wziać pieska do Wrocławia.Tej nocy w Białymstoku był przymrozek, poza tym baliśmy sie, ze w końcupotrąci ja jakieś auto.
Teraz rozpoczynamy akcję szukania domu dla Muszki (padła też propozycjaimienia Dzidka:)).Niestety Muszka nie może zostać u żadnego z nas, wszyscy mamy domy pełne zwierząt.
W tym momencie Mucha została zakwaterowana do Monera i Kwiatka, niestety członek ich rodziny ma alergie na psy i Muszka nie może tam zostać.
Natalia już zadbała o odrobaczenie, za kilka dni ją zaszczepimy. Po oględzinach okazało się, że miała pęknięte żebro, ma wiele blizn na łapkach, jest pogryziona przez kleszcze i pchły. Jednak generalnie jest zdrowa i czysta.
Jaka jest:- idealna do samochodu, w czasie jazdy śpi, jakby jej nie było- wylewna i ufna, generalnie przylepa- zaborcza i zazdrosna - przypuszczam,ze ciężko by jej było dzielić pana zinnym psem (probowaliśmy umieścić ją najpierw u Natalii, jednak nie dogadała się z jej sunią, możliwe jednak że z psem było by łatwiej)- toleruje koty- jest mieszańcem (ma w sobie trochę owczarka, dobermana, ale jest średniegowzrostu, wazy około 20 kg)- młoda- kolo 1 roku, zęby w idealnym stanie- ma właśnie cieczkę, ale po cieczce chce ja wysterylizować (jeśli ktoś byja zaadoptował- chcemy i tak pokryć koszty sterylizacji )- łasi sie do dzieci, widać, ze miała z nimi kontakt i je lubi- można jej robić wszystko: nosić na rekach, wkładać rękę do miski, zaglądaćw paszcze- jest totalnie podporządkowana i grzeczna- na razie jest bardzo zestresowana, ale widać już, ze gdy poczuje siepewniej będzie żywym i radosnym psem o naturze szczeniaka- prawdopodobnie była bita -świadczy o tym kulenie sie przed nieznajomymimężczyznami, ma tez blizny na głowie i łapach, u weterynarza stwierdzono pęknięte żebro
Tu filmik na youtub- tak wyglada Muszka:http://pl.youtube.com/watch?v=eh9BhYGBNLQ

MUSZKA NA DOBRE ZADOMOWIŁA SIĘ U SWOICH TYMCZASOWYCH WŁAŚCICIELI I JUZ NIE SĄ TYMCZASOWYMI ALE TAKIMI DO KOŃCA ZYCIA:)

2 komentarze:

Jaszmurka pisze...

Cudna jest. Ubolewam nad tym, że nie mogę mieć zwierzaka (większego niż szczur). Też mam uczuleniowca w domu :(.

Życzę Muszce szybkiego znalezienia nowego domu :)

smutne_misie pisze...

jak możesz to poreklamuj muszke!:)